جلسۀ مسؤولان اداری و ارشد‌های ایواما شینشین آیکیدو، مورخ-۱۳۹۷/۱۲/۰۸

گزارش جلسهٔ مسؤولان اداری، مربیان و ارشدهای سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران و مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو، مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۸

 

 
آخرین جلسهٔ سال جاری مسؤولان اداری، مربیان و ارشدهای سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران و مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ در ساعت ۱۹:۳۰ در دفتر آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو، آغاز گشت.
حاضران در این جلسه عبارت بودند از: 
آقای استاد محمد عربسرخی: نمایندهٔ سازمان جهانی و مدیر مؤسسه
آقای استاد فرهاد توشه‌خواه: نائب‌رئیس و معاون مؤسسه
آقای مسعود تجویدی: رئیس شورای عالی نخبگان
آقای امید شکرابی: دبیر
آقای امیر محبی: مسؤول کمیتهٔ پزشکی
آقای محمد‌حسن جعفری‌دولابی: مسؤول هماهنگی استان قم
آقای غفار سلکی: مسؤول واحد مالی
خانم مهدیه دلاوری: مسؤول هماهنگی آکادمی
آقای هاشم خدایی: عضو ارشد مؤسسه

ابتدای این جلسه استاد عربسرخی به صحبت دربارهٔ تمدید قرارداد ساختمان آکادمی و مسائل و حواشی به وقوع پیوستهٔ آن اقدام نمود.
پس از آن وی به شرح مختصری از اقدامات انجام شده و در حال پیگیری مرتبط با فضاهای مجازی و ابعاد تبلیغاتی آتی آنها پرداخت.
در ادامه استاد عربسرخی به ارشدها اعلام نمود که هریک خود را به حداکثر آمادگی برای اجرای فنون برسانند تا به جهت تصویر برداری و نمایش مختصری از حرکات و فنون آیکیدوی سنتی ایواما در فضاهای مجازی و تبلیغات بتوان از آن تصاویر بهره‌برداری‌های لازم را نمود.
در بخش بعدی، استاد سیاست‌هایی را در جهت گسترش کلاس‌ها در سطح شهرها و کشور عنوان نمود و برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌های طرح‌ریزی‌شده برای فعالیت مربیان و ارشدها و تمرینات شخصی آنها به ویژه در آکادمی را به ایشان ابلاغ کرد.
ادامهٔ صحبت‌های استاد عربسرخی بر فعالیت‌های بین‌المللی و دعوت از اساتید بین‌المللی بالاخص شخص استاد هیتوهیرا سایتو معطوف بود که در این رابطه با حاضرین در جلسه نیز مشورت و تبادل نظر صورت پذیرفت.
در انتهای جلسه تمامی افراد حاضر بر پررنگ شدن بیش از پیش بُعد فنی کلاس‌ها و هنرجویان تأکید داشتند که لازمهٔ آن حضور و فعالیت مستمر و حداکثری مربیان و ارشدها در کلاس‌های مخصوص مربوط به ایشان بود که از سوی استاد عنوان گردید.
سر انجام جلسه پس از ذکر صلوات در ساعت ۲۱:۳۰ پایان پذیرفت.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

برآنیم تا با راه اندازی وب سایتی آموزشی-خبری، در خدمت علاقه مندان به آیکیدو باشیم.

همراهمان باشید.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !