گزارش جلسهٔ ویژهٔ مسؤولان اداری و ارشدهای سازمان، مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

 

جلسهٔ ویژهٔ مسؤولان اداری و ارشدهای سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ در ساعت ۱۹:۳۰ بر روی تاتامی سالن آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو، توأم با کلاس مربیان پس از ذکر صلوات آغاز گشت.

 

حاضران در این جلسه عبارت بودند از: 
آقای استاد محمد عربسرخی: رئیس سبک و مدیر مؤسسه
آقای مسعود تجویدی: رئیس شورای عالی نخبگان
خانم مرسده تهامی: مسؤول کمیتهٔ بانوان
آقای امید شکرابی: مسؤول کمیتهٔ آموزش
آقای امیر محبی: مسؤول کمیتهٔ پزشکی
آقای محمد‌حسن جعفری‌دولابی: مسؤول کمیتهٔ بازرسی
خانم مریم بدری: عضو واحد روابط عمومی

در ابتدای این جلسه، استاد عربسرخی به صحبت دربارهٔ موارد و رویدادهای گوناگونِ به وقوع پیوسته در چند هفتهٔ گذشته، سفر ایشان به ژاپن و همچنین دستاورد‌هایی که در این سفر بدست آوردند، پرداختند. از جمله آن موارد شرکت در مراسم سنتی کاگامی‌بیراکی در مقر مرکزی سازمان، اعطای گواهی‌نامهٔ فنی بین‌المللی به وی توسط کایچو هیتوهیرا سایتو، رئیس سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکی شورن کای در مراسم کاگامی بیراکی، دریافت گواهی‌نامهٔ هنرجویان قبول شده در آزمون بین‌المللی ودمین سمینار تخصصی آیکیدوی سنتی ایواما در ایران با حضور شیهان آلساندرو تیتارلی و همچنین تعاملات اداری و فنی انجام شده در ایواما را براب حاضران در جلسه بیان نمود.
از دیگر موضوعات جلسه، بررسی فعالیت هریک از مسؤولان و ارشدها در زمان عدم حضور استاد عربسرخی در چند هفتهٔ گذشته بود. این موضوع با طرح سؤالی در رابطه با چگونگی فعالیت هریک از مسؤولان در این مدت، از سوی استاد آغاز گردید و از هریک از ایشان خواسته شد تا در به طور مجزا دو موضوع حضور اداری و حضور فنی در مجموعه طی این مدت زمان، تک به تک افراد امتیازی را از دیدگاه خودشان، به خود بدهند. سپس خواسته شد تا هریک نظر و انتقاد خود را نسبت به فعالیت دیگر مسؤولان بیان نمایند که هر کدام مواردی را عنوان نمودند.
در ادامه استاد عربسرخی نقاط قوت و ضعف را در مورد هریک از مسؤولان با توجه به صحبت‌های خود ایشان بیان کرده و رضایت و عدم رضایت خود را در مورد هر بخش از فعالیت‌های تک‌تک مسؤولان عنوان کرد که در مجموع تعاملات اداری و فعالیت‌های فنی از دید وی چشمگیر و پررنگ نبود.
در اواخر جلسه و پس از موارد فوق، استاد چند نکتهٔ ارتباطی، فنی و آداب و رسومی را که با توجه با سفر خود برای دانستن اعضا لازم و ضروری بود را به صورت بسیار گذرا گفته و نشان داد و بیان نمود که در کلاس‌های ویژهٔ کمیتهٔ فنی و کمیتهٔ مربیان به آنها بیشتر خواهد پرداخت.
سر انجام جلسه پس از ذکر صلوات در ساعت ۲۳ پایان پذیرفت.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

برآنیم تا با راه اندازی وب سایتی آموزشی-خبری، در خدمت علاقه مندان به آیکیدو باشیم.

همراهمان باشید.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !