گزارش جلسهٔ مسؤولان اداری و ارشدها، مورخ ۱۳۹۵/۹/۲۲

جلسهٔ مسؤولان اداری مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو ایرانیان و سبک ایواما آیکیدو، در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۹/۲۲ با ذکر صلوات و قرائت دعای فرج در ساعت ۲۰:۴۵ آغاز گردید.

 

حاضران در این جلسه عبارت بودند از:
آقای استاد محمد عرب‌سرخی: مدیر مؤسسه و مسئول سبک
آقای فرهاد توشه‌خواه: عضو شورای عالی نخبگان
آقای مسعود تجویدی: عضو شورای عالی نخبگان
آقای محسن ربیعی کاشانکی: سرپرست دبیری و مسؤول کمیتهٔ ارزیابی، سازماندهی و بهره‌وری
خانم مرسده تهامی: مسؤول کمیتهٔ بانوان
آقای امید شکرابی: مسؤول کمیتهٔ مربیان
آقای رضا اله‌دادی مهرآبادی: مسؤول واحد رایانه
آقای مهدی ایمانی‌پور: مسؤول واحد مالی
آقای امیر محبی: عضو واحد پزشکی

در ابتدای این جلسه جناب آقای استاد عرب‌سرخی، مدیر مؤسسه و مسؤول سبک، جلسه و سخنان خود را با اعلام خبری مسرت‌بخش که حاصل حضور ایشان در سمینار فرانسه بود، آغاز نمود. ایشان فرمود که با توجه به هماهنگی‌های انجام شدهٔ قبلی، کمک‌های مؤثر شیهان آلساندرو تیتارلی و نظر مساعد کایچو هیتوهیرا سایتو (رئیس محترم سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکی شورِن کای)، در سمینار مذکور استاد سایتو گواهی‌نامهٔ مربیگری ثانویه‌ای به همراه یک معرفی‌نامه که شخصاً مرقوم و ممهور کرده بود و در آن استاد عرب‌سرخی به عنوان تنها مربی ویژهٔ سبک ایواما شینشین آیکیدو در ایران معرفی، منصوب و مورد خطاب قرار گرفته بود را به او ارائه نموده است و به تبع آن در حال حاضر امور مربوط به ثبت سبک به عنوان یک مجموعهٔ مستقل در فدراسیون ورزش‌های رزمی، در حال انجام می‌باشد.
او در ادامه دقایقی را در ارتباط با همین موضوع صحبت کرد و با توجه به اهمیت موضوع مواردی را به حاضران در جلسه گوش‌زد نمود و بیان نمود از این پس مسؤولیت همگی نسبت به قبل حساس‌تر بوده و نیاز به تلاش مضاعف می‌باشد.
با نزدیکی به پایان جلسه، استاد عرب‌سرخی مورد مهم دیگری را عنوان نمود و گفت هنگامی که اعضا مجاز به مربیگری در سبک آیکیدوی سنتی ایواما می‌شوند و قصد دریافت گواهی‌نامهٔ آن زیر نظر سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو را دارند، سوگندنامه‌ای وجود دارد که می‌بایست آن را امضا کرده و اثر انگشت بزنند؛ با توجه به اهمیت این موضوع و موارد پر اهمیت مرقوم شده در آن سوگندنامه، استاد عرب‌سرخی جهت اطلاع حاضران در جلسه، ترجمهٔ نسخه‌ای از آن که در هنگام دریافت گواهینامهٔ مربیگری شخص وی در ژاپن از کایچو هیتوهیرا سایتو، امضا کرده و اثر انگشت زده بود را قرائت نمود. بخش‌هایی از متن سوگندنامه به صورت زیر می‌باشد:
- کسانی که قصد دارند در این سبک، مربی شوند، باید روح کار، مهارت، روابط دوستانه و آیکیدو صحیح را از طریق تجربهٔ زندگی خانه شاگردی (اوچی دِشی) در ایواما آموخته باشند.
- آموزشگاه مرکزی پس از تأیید رئیس انجمن، گواهی‌نامهٔ آموزشی مربیان را صادر خواهد کرد که می‌بایست دارای اعتبار و یا تمدید شده، باشد.
- تنها گواهینامه‌های دارای مهر رسمی ISS دارای اعتبار می‌باشند.
- در صورتی که اقدام به برگزاری سمینار شود، مربیان باید آموزشگاه مرکزی را مطلع نمایند. عدم رعایت این موضوع موجب ابطال گواهینامهٔ مربی خواهد شد.
پس از آن استاد عرب‌سرخی درمورد پاره‌ای از اتفاقات که طی ماه جاری به ویژه در هنگام عدم حضور او در ایران در آکادمی به وقوع پیوسته بود تذکراتی را بیان نمود.
نهایتاً جلسه در ساعت ۲۱:۱۰ با ذکر صلوات پایان پذیرفت.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

برآنیم تا با راه اندازی وب سایتی آموزشی-خبری، در خدمت علاقه مندان به آیکیدو باشیم.

همراهمان باشید.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !