گزارش جلسۀ مسؤولان اداری و ارشدهای سبک، مورخ ۱۳۹۶/۷/۲۶

 

 

جلسهٔ مسؤولان اداری و ارشدهای سبک ایواما شینشین آیکیدو و مؤسسه فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۷/۲۶ در ساعت ۲۰:۳۰ آغاز گردید، اما به دلیل عدم حضور تعدادی از مسؤولان به صورت رسمی برگزار نشده و فقط با طرح چند مطلب خاتمه یافت.

حاضران عبارت بودند از:
آقای استاد محمد عرب‌سرخی: رئیس سبک و مدیر مؤسسه
آقای مسعود تجویدی: رئیس شورای عالی نخبگان 
خانم مرسده تهامی: مسؤول کمیتهٔ بانوان
آقای امید شکرابی: مسؤول کمیتهٔ مربیان (با حفظ سمت، مسؤول کمیتهٔ آزمون)
آقای امیر محبی: عضو واحد پزشکی
آقای محمد‌حسن جعفری دولابی: عضو ارشد

در ابتدا استاد محمد عرب‌سرخی نسبت به پایبند نبودن برخی مسؤولان به تعهدات خود، خصوصاً عدم تحویل آیین‌نامه‌ی کمیته‌های تحت سرپرستی ایشان در زمان تعیین شده ابراز ناراحتی کرد، سپس توضیحاتی را در این خصوص داده و خواستار همکاری بیشتر از جانب مسؤولان شد، چرا که عدم همکاری مناسب آنها باعث افزایش فشار کار روی دیگر اعضا و کند شدن روند کلی رشد مجموعه خواهد شد. 
از دیگر نکات قابل توجه مطرح شده در جلسه، سمینار بین‌المللی با حضور شیهان آلساندرو تیتارلی بود که استاد عرب‌سرخی به آن اشاره نمود و گفت با توجه به هماهنگی‌های صورت پذیرفته با فدراسیون ورزش‌های رزمی و شیهان تیتارلی، به یاری خدا در اوایل آذر ماه برگزار خواهد گشت. وی همچنین به آزمون فنی بین‌المللی که توسط آن استاد دان۸، برگزار خواهد شد اشاره نموده و بر اهمیت ممارست و جدیت در تمرین‌های ماه جاری و شرکت پررنگ اعضای واجد شرایط، در تمامی کلاس‌های کمیتهٔ فنی و مربیان تأکید کرد و افزود که به‌همین دلیل روز‌های آن کلاس‌ها برای ارتقای سطح فنی واجدان شرایط افزایش یافته است، خصوصاً متقاضیان آزمون بین‌المللی.
در ادامه استاد عر‌ب‌سرخی به برگزاری آزمون فنی فدراسیونی و دورهٔ عملی مربیگری، پس از سمینار پیش رو و در انتهای آذر ماه اشاره داشت که متقاضیان، جهت اخذ مدرک مربیگری سبک ایواما شینشین آیکیدو از سوی فدراسیون ورزش‌های رزمی، می‌بایست در این آزمون و دورهٔ عملی مربیگری شرکت نمایند. او در انتها عنوان نمود و تأکید کرد با توجه به هماهنگی‌هایی که با استاد تیتارلی خواهد نمود اعلام قبولی آزمون‌دهندگان قبول شده در آزمون بین‌المللی پس از مسجل شدن قبولی آنها در آزمون فدراسیونی، که توسط شخص وی اخذ خواهد شد صورت خواهد پذیرفت، پس لازم است که متقاضیان شرکت در آزمون بین‌المللی خود را برای هر دو آزمون آماده ساخته و به صورت سخت و جدی تلاش کنند.
سرانجام جلسه، در ساعت ۲۱:۱۵ با ذکر صلوات به پایان رسید.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

برآنیم تا با راه اندازی وب سایتی آموزشی-خبری، در خدمت علاقه مندان به آیکیدو باشیم.

همراهمان باشید.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !