گزارش جلسهٔ مسؤولان اداری، مورخ ۱۳۹۵/۸/۱

جلسهٔ مسؤولان اداری مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو ایرانیان و سبک ایواما آیکیدو در روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۸/۱ با ذکر صلوات و قرائت دعای فرج در ساعت ۲۰:۱۰ آغاز گردید.

حاضران در این جلسه عبارت بودند از:
آقای استاد محمد عرب‌سرخی: مدیر مؤسسه و مسؤول سبک
آقای مسعود تجویدی: عضو شورای عالی نخبگان
آقای محسن ربیعی کاشانکی: سرپرست دبیری و مسؤول کمیته ارزیابی، سازماندهی و بهره‌وری
خانم مرسده تهامی: مسؤول کمیتهٔ بانوان
آقای امید شکرابی: مسؤول کمیتهٔ مربیان
آقای محمد حسین‌زادگان: مسؤول کمیتهٔ آزمون
آقای رضا اله‌دادی مهرآبادی: مسؤول واحد رایانه
آقای مهدی ایمانی‌پو: مسؤول واحد مالی
آقای امیر محبی: عضو واحد پزشکی
خانم مریم بدری: عضو کمیتهٔ روابط عمومی
خانم زهرا سیدقربان: عضو واحد رایانه
با توجه به اینکه از برگزاری اولین سمینار تخصصی سبک ایواما آیکیدو با حضور استاد آلساندرو تیتارلی در ایران ۲ماه می‌گذشت و استاد عرب‌سرخی نیز پس از آن به سمینار بین‌المللی این سبک در کشور ایتالیا رفته و باز گشته بود، در این جلسه استاد با طرح سؤوالی در زمینهٔ اینکه از نظر هریک از حاضران در جلسه نقاط قوت و ضعف اولین سمینار ایواما آیکیدو در ایران چه بوده است، جلسه را آغاز نمودند.
پس از آن تمامی مسؤولان، یک به یک دیدگاه‌های خود را بیان نمودند و همگی به این موارد اشاره داشتند که این سمینار تجربهٔ بسیار بزرگی برای کلیهٔ اعضای مؤسسه و سبک بود و دستاوردهای بسیار خوبی را در ابعاد مختلف، خصوصاً فنی به همراه داشت. سپس عدم هماهنگی کافی بین افراد چه در مسؤولان و چه در هنرجویان و ضعف نسبی توان فنی شرکت‌کنندگان در سمینار، نکتهٔ قابل توجهی بود که اعضای حاضر در جلسه بر آن اتفاق نظر داشتند و در مورد رفع اینگونه نواقص برای سمینارهای آتی راه‌کارهایی را نیز بیان نمودند.
سپس استاد عرب‌سرخی به عنوان شخص اول مؤسسه و سبک و بالاترین جایگاه اداری و فنی، موارد بیان شده توسط حاضرین در جلسه را تأييد نمود و اضافه کرد که باید توجه داشت متولی اینگونه برنامه‌ها هرگز یک نفر یا چند نفر معدود نبوده، لذا همگی باید در جهت هرچه بهتر برگزار شدن چنین برنامه‌هایی نهایت همکاری خود را بنمایند. ایشان همچنین اعلام نمود که با تمام کاستی‌هایی که وجود داشت، این سمینار بازتاب بسیار خوبی را هم در داخل و هم در سطح بین‌المللی بجای گذاشت و باید سعی شود تا در سمینارهای آتی نقاط ضعف کمتر شده و نقاط قوت پررنگتر گردد و این مهم امکان‌پذیر نیست مگر با همکاری و همراهی جمعی تمامی اعضا.
وی سپس در زمینه دستاوردهای حضورش در همایش سبک سنتی آیکیدو ی ایواما در کشور ایتالیا و شهر مُدِنا مطالبی را به اطلاع حاضران در جلسه رساند که به شرح ذیل بود:
۱- دریافت شناسنامه‌های بین‌المللی همه کسانی که قبلاً درخواست و ثبت نام نموده بودند.
۲- دریافت مدارک بین‌المللی دان۱ آقایان امید شکرابی و محمد حسین‌زادگان از رییس محترم انجمن ایواما شینشین آیکیدو، جناب کایچو هیتوهیرا سایتو.
۳- دریافت گواهینامهٔ ویژه‌ای که در آن کایچو هیتوهیرا سایتو، خطاب به استاد محمد عرب‌سرخی شخصاً مرقوم داشته بود که در آن وی به عنوان تنها نماینده و مربی ویژهٔ سبک ایواما آیکیدو در ایران معرفی گشته است تا مبتنی بر آن ثبت رسمی این سبک در ایران تسریع یافته و در امور مربوطه تسهیل گردد.
ایشان در ادامه اعلام نمود که استاد هیتوهیرا سایتو، رییس محترم سازمان ایواما شینشین آیکی شورن کای اظهار تمایل داشته است تا در سال ۲۰۱۷ جهت برگزاری سمینار بین‌المللی این سبک اصیل و سنتی به ایران سفر نماید. لذا تا زمان حضور ایشان کارهای زیادی می‌بایست صورت پذیرد که از آن جمله می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:
- ارتقای توان فنی هنرجویان.
- انجام پیش‌بینی‌های لازم جهت برگزاری سمینار مذکور از همین امروز.
- رفع کاستی‌های مشاهده شده در سمینار گذشته.
- استفادهٔ بهینه از امکانات موجود و نیروهای کارآمد و مؤثر.
همچنین مقرر گردید که پس از پایان ماه‌‌های محرم و صفر با برگزاری یک گردهمایی رسمی و جشنی متناسب به دلیل اهمیت موضوع، اقدام به اعطای گواهینامه‌های بین‌المللی آقایان شکرابی و حسین‌زادگان گردد، زیرا برای نخستین بار در ایران آزمون سبک سنتی ایواما آیکیدو برگزار گردیده بود و گواهینامهٔ دان در این سبک اعطا می‌گشت.
نهایتاً جلسه در ساعت ۲۲:۱۰ با ذکر صلوات پایان پذیرفت.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

برآنیم تا با راه اندازی وب سایتی آموزشی-خبری، در خدمت علاقه مندان به آیکیدو باشیم.

همراهمان باشید.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !